Охорона праці


Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

22-26 квітня 2024р.https://mail.google.com/mail/u/1/#inbox?projector=1


_____________________________________________

Тиждень безпеки дорожнього руху – 23-29 травня 2022 року.

План заходів

У рамках реалізації заходів ІІ Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі 23-29 травня 2022 р. в Україні відбудеться І етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху із загальною темою «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану».

У числі основних заходів Тижня заплановано проведення:

      тематичного круглого столу в ІА «Укрінформ» (м. Київ) за участю представників профільних державних відомств та структур, фахівців транспортної галузі, громадськості;

-         всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану» на базі Донецького державного університету внутрішніх справ України (м.Кропивницький/ м.Кривий Ріг);

-         щорічних традиційних всеукраїнських онлайн-уроків у закладах освіти з безпеки дорожнього руху;

-         щорічної загальнонаціональної благодійної акції зі здачі крові «Здай кров – врятуй життя»;

-         старту всеукраїнського молодіжного конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна» та інших.

Інформацію про проведення заходів Тижня можна отримувати з наступних джерел:

сайт організатора: https://medtransvp.com.ua/ (розділ: Тиждень БДР);
YouTube-канал «Безпечна країна»:

 http://www.youtube.com/c/Безпечна країна;

соціальна мережа Facebook: https://www.facebook.com/tbdrua/.

Проведення ІІ етапу Тижня заплановано на 14-20 листопада 2022 р.

ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України є постійним координатором проведення заходів Тижня безпеки дорожнього руху в Україні.

____________________________

Безпека на воді: правила поведінки та надання домедичної допомоги

____________________________________________________________________________

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Центрі

Відповідно Плану першочергових заходів цивільного захисту, рекомендацій Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, щодо проведення цілеспрямованої роботи з попередження побутового та виробничого травматизму, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку та дотримання норм безпеки під час СОVІD-19 у Центрі проводився з 15 листопада по 19 листопада  2021 року «Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності».

 У рамках тижня проведено: виховну годину на тему «Твоя безпека – це твоя уважність», інформаційну годину на тему «Правила безпеки життєдіяльності»,  конкурс мультимедійних презентацій (безпека у моїй професії,  надзвичайні ситуації,  безпека у побуті, безпечний відпочинок, он-лайн бесіди з учнями щодо дотримання вимог безпеки у побуті та під час поширення коронавірусної хвороби (СОVІD-19). На блогах класних керівників розміщено навчальні відеоматеріали та лекційний матеріал щодо дотримання вимог БЖД.


https://docs.google.com/presentation/d/1kk43USUAylY9DxDVrosqT--DWFxpWlry/edit?usp=sharing&ouid=116702183313890626273&rtpof=true&sd=true

_________________________________________________________________

ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти»

Національний урок з безпеки дорожнього руху

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 09.11.2021 року №1/19349-21, з метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги молоді та педагогічних працівників до правил поведінки на дорогах 19 листопада 2021 року було проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому». У нашому Центрі, викладач предмету «Правила дорожнього руху», Станіслав Т.Г. провів виховний захід зі здобувачами освіти, на якому були розглянуті основні питання безпеки дорожнього руху для пішоходів.


________________________________________

  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності у Центрі

З 16 по 20 листопада 2020 року у нашому Центрі проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. Низка заходів була проведена з метою виконання Плану основних заходів цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2020 рік, рекомендацій Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, щодо проведення цілеспрямованої роботи з попередження побутового, виробничого травматизму, вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій та дотримання норм безпеки під час СОVІD-19.

         У рамках тижня було проведено: виховну годину на тему «Твоя безпека у твоїх руках», викладач Жухевич В.І.(ознайомитись з інформацією можна за посиланням http://valik035.blogspot.com/p/blog-page_77.html ),  інформаційну годину на тему «Селфі – самовдосконалення чи небезпечна забавка», викладач Цвіркун С.М.,  (https://cvirkunsm.blogspot.com/ ), конкурс мультимедійних презентацій, он-лайн бесіди з учнями щодо дотримання вимог безпеки у побуті та під час поширення коронавірусної хвороби (СОVІD-19). Інформаційні матеріали, навчальні відео розміщено на блогах класних керівників.
Відзначення Всесвітнього дня охорони праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 No685/2006, щороку 28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка панує у всьому світі. Девізом відзначення цього дня у 2020 році, за рекомендацією Міжнародної організації праці є «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».


Згідно до вимог законів України у сфері охорони праці та безпеки життєдіяльності в ДНЗ «Полонський АЦПО» 20-21 лютого відбулася перевірка знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності працівників.

Перевірку знань здійснювала комісія у складі:

Голова комісії:

                    Романюк М.Є.- директор Центру

        Члени комісії:

                 Багінська Н. Г. – заступник директора

                   Герасимчук А. В. – заступник директора з НВР;

Полодюк Л. Ю. – старший майстер;

Цвіркун С.М. – старший майстер

Рубєж Т.В. –інженер з охорони праці;

Тютюнник О.О. – заступник директора;

та страхового експерта з охорони праці Староконстянтинівського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Хмельницькій області  Дехтярука В.М.

Перевірка знань здійснювала відповідно до розроблених та затверджених екзаменаційних білетів. 

 ________________________________________

Згідно до вимог Законів України у сфері охорони праці у  Центрі з 23 січня по 18 лютого 2020 року відбуваються навчання з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Для проведення навчань по навчальному закладу видано наказ, затверджено список працівників, які підлягають навчанням, тематичний план навчання, розклад занять та програму навчань.

Навчання працівників здійснюють: інженер з охорони праці – Рубєж Т.В., медичні працівники – Галат К.В., Ляховченко Р.В., юрисконсульт – Тютюнник О.Я.
_______________________________

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

22-26 квітня 2019р у ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» проводився Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності приурочений до Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня). Метою проведення заходів було попередження виникнення виробничого та побутового травматизму. У рамках тижня відбулися такі заходи:

   1. Олімпіада з предмета "Охорона праці". Переможці:

1 місце – Шпачинська Діана (12 група)

2 місце – Густас Влад (12 група)

3 місце – Савіцька Юлія (12 група).

   2. Виховна година «Твоя безпека – це твоя уважність».

 3. Конкурс презентацій з охорони праці: «Охорона праці в моїй професії». Переможець Смірнова Анастасія.

 4. Виставка навчально-матеріальної бази з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

  5. Участь в обласному семінарі-практикуму з предмета "Охорона праці" на тему: "Створення сучасного освітнього середовища з предмета "Охорона праці" відповідно до вимог СП (ПТО) на компетентнісно-модульній системі"

    

Наказ
від «  21  »   квітня  2017  року                                          № _________
м. Полонне


«Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності
в навчальному закладі»


         Відповідно  до плану роботи Полонського професійного аграрного ліцею та нормативних документів, які визначають основні положення щодо реалізації конституційного права громадян на збереження життя, здоров’я, безпечні умови праці, навчання, попередження виробничого та побутового травматизму
Наказую:
1.     Провести Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності з 24.04 по 28.04.2017 року.
2.     Затвердити заходи щодо проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності (додаються).
3.     Провести з безпеки життєдіяльності конкурси,  олімпіаду з предмета «Охорона праці»  з відзначенням та заохоченням кращих робіт.
4.     Провести в навчальному закладі інформаційну годину.
5.     Провести загальноліцейні виховні заходи.
6.     Інженерам з охорони праці Рубєж Т.В. та Трояк В.В. взяти участь в обласному семінарі з охорони праці.
7.     Результати проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в навчальному закладі  обговорити на засідання педагогічної ради.
8.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.


Директор ліцею                                                 М.Є. Романюк


Затверджую
Директор ліцею
__________________ М.Є. Романюк
_21___  квітня     2017 року.

Заходи
з підготовки та проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  в Полонському професійному аграрному ліцеї

№ з/п
Зміст заходів
Термін виконання
Відповідальний
1.
Видати наказ про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у навчальному закладі
21.04.17
Директор ліцею
Романюк М. Є.
2.
Провести виховну годину «Твоя безпека – це твоя уважність»
24.04.17.
Заступник директора  з виховної роботи -
Сосуля Л.В.,
Інженери з охорони праці Рубєж Т.В.  та Трояк В.В.
2.
Провести олімпіаду з предмета «Охорона праці»
25.04.17.
Викладачі з охорони праці Рубєж Т.В.  та Трояк В.В.
3.
Організувати проведення в ліцеї відкритої виховної години присвяченої трагічним подіям на Чорнобильській атомній станції  на тему: «Чорна квітка»
26.04. 17
Заступник директора  з виховної роботи -
Сосуля Л.В.

4.
Поновити куточки з охорони праці та безпеки життєдіяльності у навчальному закладі
27.04.17
Інженери з охорони праці Рубєж Т.В.  та Трояк В.В.
5.
Провести загальноліцейний виховний захід присвячений до Дня охорони праці на тему: «Безпека залежить від нас».

28.04.17
Заступник директора  з виховної роботи - Сосуля Л.В.,
Інженери з охорони праці – Рубєж Т.В.  та Трояк В.В.
6
Провести конкурс плакатів з охорони праці та безпеки життєдіяльності на тему: «Безпечна праця на виробництві» у відповідності до професій.
28.04.17
Інженери з охорони праці Рубєж Т.В.  та Трояк В.В.


Відповідальні за проведення
                                                                         „Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності 

Інженери з охорони праці                                                                                 ______________   Т. В. Рубєж 
______________________________________
Тиждень знань з основ
безпеки  життєдіяльності

1.
20.04.
Презентація тижня.
Конкурс на кращі реферати, кросворди.
2.
21.04
Інформаційна година «Хто попереджений – той захищений»
3.
22.04
Проведення відкритого уроку з предмету Захисту Вітчизни    «Надзвичайні ситуації та вихід з них»
4.
23.04
Загально - ліцейний виховний захід до Дня цивільного захисту
5.

24.04
Конкурс плакатів.
Підведення підсумків тижня та визначення переможців

Немає коментарів:

Дописати коментар