Про мене

Години спілкування до Міжнародного дня інваліда

 

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов'язок перед інвалідами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Переймаючись буденними проблемами ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я і не тільки у день 3 грудня, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть інваліди і вони потребують допомоги і уваги, а саме найперше нашої посмішки та розуміння.

2 та 3  грудня в ДНЗ «Полонський агропромисловий центр професійної освіти» були проведені години спілкування до Міжнародного дня інваліда.

У ході заходів працівники та учні були єдині в думці, що доброта і чуйність, співпереживання і щиросердність, уміння розділити чужий біль, вчасно підтримати у важку хвилину, розрадити в горі і біді — це дуже важливі речі.


День Понінки

14 вересня 2019 року селище Понінка святкувало 232 річницю від дня свого заснування. Звичайно, що колектив нашого навчального закладу не залишився осторонь цього свята.
Ми демонстрували креативну фотозону та виставку декоративно – ужиткового мистецтва, на якій були представлені роботи учнів, викладачів, майстрів виробничого навчання нашого навчального закладу.
Щиро вітаємо понінківчан з гарним святом та бажаємо добробуту та процвітання!


Дорогі наші випускники 2020!

Прийміть наші вітання з нагоди завершення навчання у Центрі.

Гарного старту у вашому житті!

9 Травня 2020р


Немає коментарів:

Дописати коментар